Hotel Dobry Klimat zaprasza 

  

booking2017

 

Serdecznie witamy Państwa w hotelu Dobry Klimat, położonym blisko centrum Szklarskiej Poręby. Nazwa naszego obiektu odzwierciedla nie tylko doskonałe walory klimatyczne miasta, ale także unikalną atmosferę panującą w hotelu, którą stworzyliśmy z myślą o naszych Gościach.

 

Na wyjątkowe warunki klimatyczne Szklarskiej Poręby z pewnością niebagatelny wpływ mają specyficzne torfowiska Gór Izerskich. Znawcy tematu porównują ją nawet z miejscowościami alpejskimi. Nie bez powodu, gdyż rzutują na to zarówno wspaniały klimat, jak również rozwijająca się błyskawicznie infrastruktura.

 

Blisko stąd i w Góry Izerskie, i w Karkonosze. Niemal na wyciągnięcie ręki jest wspaniały wodospad Kamieńczyka, a do czeskiego Harrachova można szybko i komfortowo dojechać świeżo wyremontowaną Koleją Izerską, po trasie pełnej ekscytujących widoków. Dodajmy do tego kolejki linowe na Szrenicę, wyciągi narciarskie oraz szereg innych atrakcji - wszystko to sprawia, że Szklarska Poręba plasuje się w gronie ścisłej krajowej czołówki wśród górskich miejscowości wypoczynkowych. Aspiracje miasta są jednak większe i mierzą w najwyższe standardy europejskie. Z przyjemnością możemy Państwu oznajmić, że nasz hotel zbudowany został właśnie w duchu nawiązania równorzędnej rywalizacji z najlepszymi górskimi kurortami Starego Kontynentu.


Przy ulicy Parkowej znajdą Państwo Dobry Klimat bez względu na panujące warunki atmosferyczne
. Zadbaliśmy o to zarówno stylowym i estetycznym wystrojem, jak również wysokim poziomem oferowanych usług. Hotel mieści się w dwóch budynkach, usytuowanych w miłym, cichym zakątku, lecz jednocześnie nieopodal głównej ulicy Szklarskiej Poręby. Dysponujemy łącznie 63 miejscami noclegowymi w pokojach jedno- i dwuosobowych, pokojach typu studio oraz apartamentach. Wszystkie pokoje urządzone są wygodnie i funkcjonalnie, a także zostały wyposażone w łazienki. Zapewniamy wyżywienie w zakresie dopasowanym do Państwa oczekiwań: śniadania bądź pełen catering. Ponadto w każdym budynku znajduje się kuchnia – dla wszystkich, którzy preferują niezależność.


Dobry Klimat
nie mógłby istnieć bez specjalnych atrakcji oraz udogodnień, dlatego z myślą o naszych Gościach stworzyliśmy bogato wyposażoną bibliotekę, salę do gier (bilard, piłkarzyki, dart), pokój zabaw dla dzieci, a na posesji – wiatę grillową wraz z miejscem na ognisko. Miłym akcentem wizualnym jest oczko wodne oraz strumyk. Warto wspomnieć o nastrojowej klubokawiarni, w której można przeczekać chwilową niepogodę.


Dobry Klimat
byłby tylko pustym sloganem, gdybyśmy nie dbali o dobre samopoczucie naszych Gości. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom, zapewniając monitorowany parking. Wyprzedzamy oczekiwania, umożliwiając podgląd z kamery parkingowej w odbiornikach TV we wszystkich pokojach. Ponadto narciarzom (i nie tylko) oferujemy pomieszczenie do przechowywania sprzętu sportowego, a na potrzeby spotkań biznesowych wielofunkcyjną i elegancką salę konferencyjną.

 

Gości hotelu Dobry Klimat obowiązuje rabat w salonie kosmetycznym w Szklarskiej Porębie.

Dodatkowo nasi Goście otrzymają zniżki  na wypożyczenie rowerów, sprzętu zimowego, korzystanie ze szkółki narciarskiej, oraz  na gondolę w Świeradowie Zdroju.  Szczegóły w zakładce partnerzy.

Zachęcamy również do korzystania z masaży w naszym hotelu, a także ze szkoleń Nordic Walking zarówno dla grup zorganizowanych jak i dla Gości indywidualnych.


Czy mają Państwo ochotę na przyjemne spędzenie czasu w Dobrym Klimacie? Nic prostszego! Wystarczy tylko przyjechać do Szklarskiej Poręby na ulicę Parkową 3A.

Zapraszamy!

Sprawdź termin
 
cien formularz
wirtualny spacer
Nasze usługi
 
  • Noclegi
  • Szkolenia
  • Konferencje
  • Przyjęcia okolicznościowe
  • Bankiety
cien formularz
wifi zone